Florida Reality Management

Vítáme Vás na stránkách společnosti FLOREMA – Florida Reality Management.Společnost FLOREMA společně se svými partnery na Floridě nabízí kompletní servis v oblasti prodeje,pronájmu a správy nemovitostí na Floridě.

Sarasota BaySpecializací společnosti FLOREMA je Jihozápadní Florida,konkrétně města Cape Coral, Fort Myers, Naples, Sarasota a Bradenton ale není problém zajistit jakoukoli nemovitost na Floridě. 

Naše společnost si postupně vybudovala velice dobré vztahy s mnoha stavebními,developerskými a realitními společnostmi na Floridě a to nám umožňuje nabídnout ten nejlepší servis a cenu nemovitostí pro Naše klienty včetně daňového,bankovního a investičního poradenství. 

FloridaV současné době se nabízí jedinečná možnost koupit nemovitost na Floridě za cenu mnohdy až o 70% nižší než tomu bylo v roce 2004.Toto velké snížení cen nastalo po pádu kurzu US Dolaru k hranici 16,-CZK – 1,-USD a také kvůli hypotéční krizi která vrcholila v roce 2007 a vedla k tomu že banky zabavily jen v oblasti Cape Coral až 5500 nově postavených domů,které teď mnohdy hluboko pod cenou prodávají.

 
Aventura Mallt Bimini Bay Lombard Odier pictet Mercedes Benz Bollettieri BMW